Poslední novinky

 

Jeden měsíc a jedno téma, kterému se v naší advokátní kanceláři Legitas podíváme na zoubek. Tentokrát je to právě e-mailing a všechny právní nástrahy s ním spojené. Ty je lepší vyřešit, než vůbec přijdou a proto jsme tady.

V rámci vašeho e-shopařského podnikání jste se rozhodli udělat dobrou věc, podpořit nějakou neziskovou organizaci nebo projekt. Typicky tak, že z prodeje vašich produktů odvedete nějakou část ceny takto vybrané charitě. Lákavý je nejen hřejivý pocit finanční pomoci, ale také zvýšení vlastního obratu a v neposlední řadě propagace brandu (jak...

Dne 9. 4. 2020 byly schváleny změny zákonů, které mají vliv na cestovní ruch (označované také "Lex voucher"). Pokud jste měli vyrazit na zájezd mezi 20. 2. 2020 a 31. 8. 2020 (ochranná doba), pak pro Vás máme několik praktických tipů, jak můžete postupovat a co můžete žádat po pořadateli zájezdu (cestovní kanceláři).

Jsme uprostřed celosvětové pandemie koronaviru, který způsobuje onemocnění označované jako COVID-19 (dále jen "Koronavirus"). Někteří sedí doma a nemají do čeho píchnout. Řada našich klientů ale jede na 120 % a hlásí předvánoční provoz. Jakkoliv se zdá, že v tomto ekonomickém marasmu bude e-commerce poslední v řadě, je dobré se podívat na současnou...

Veletrh Reshoper je pro rok 2020 za námi. Petra Stupková z advokátní kanceláře Legitas měla možnost působit na Reshoperu jako poradce v oblasti práva. Nápor dotazů v poradenské zóně byl značný, přesto se některé otázky stále opakovaly. Přinášíme vám proto praktické odpovědi na 7 nejčastějších dotazů.

Napište nám

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Přečtěte si naše Zásady zpracování osobních údajů.