Poznejte Legitas

Boříme klišé

Advokátní kancelář Legitas vznikla jako naplnění našeho snu vymanit se z právnických stereotypů. U nás nenajdete ani mahagonovou knihovnu ani pozlacené zákoníky. Na škrobené jednání nás neužije. Tvoříme pracovní prostředí, kde se cítíme dobře my, ale hlavně vy.

Jedinečná specializace

Online svět běží rychle a to je výzva, která nás baví. Sledujeme moderní trendy v technologiích a e-commerce. Nevysedáváme jenom v kanceláři, ale chodíme mezi lidi, kde čerpáme inspiraci pro naši práci. Pravidelně přednášíme a školíme.


Dokonalé služby

I když pojímáme advokacii po svém, co se znalostí paragrafů týká, zůstáváme nároční. Víme, jak by měla vypadat špičková právní služba, ale taky, že dokonalost v advokacii neexistuje. Život je totiž rozmanitější než hromada zákonů.


Seznamte se s Petrou a Pavlou

Známe se už od prvního ročníku na právech. Vždycky jsme chtěly mít vlastní advokátní kancelář, kde by se hrálo podle našich not. V roce 2014 jsme poprvé přičichly k onlinu a startupové scéně. Už po prvních případech nám bylo jasné, že v této oblasti to funguje úplně jinak, než jsme byly zvyklé.  A právě to se nám líbilo.

Petra Stupková

Petra pracovala ve velké české advokátní kanceláři s mezinárodním přesahem. V této kanceláři potkala Pavlu.

Jako advokátka poskytuje poradenství v oblasti e-commerce, online marketingu, ochraně duševního vlastnictví a GDPR. Poradí také s rozličnými smlouvami v IT.

Petra poskytuje právní služby anglicky, rekreačně hovoří také německy.

Ozvěte se Petře

Pavla Vybíralová


Pavla pracovala ve velké české advokátní kanceláři s mezinárodním přesahem. V této kanceláři potkala Petru.

Pavla dokáže nekompromisně hájit práva klienta u soudu a před úřady. Poradí s korporátní agendou a insolvencí. Má cenné zkušenosti z pracovněprávní oblasti.

Pavla poskytuje právní služby anglicky a francouzsky.

Ozvěte se Pavle

Už s námi spolupracují

Jan Tlapák

CEO / Ecomail.cz

„S Petrou spolupracujeme už od roku 2014, kdy nám pomohla se založením společnosti. Od té doby se na ni pravidelně obrácíme se vším, co rostoucí start-up potřebuje - od přípravy smluv s partnery a zaměstnanci až po aplikaci GDPR."

Petr Bernard

Zakladatel projektu Berdik.cz

I když jsem nedělal nic protizákonného, tak jsem před pěti lety zjistil, že v této zemi je podnikatel bez právníka, jako neozbrojený běloch na ostrově lidožroutů. V pravý čas jsem ale potkal Petru. Zastupovala mne sice proti drsným institucím i bohatým jestřábům, ale její kreativita, houževnatost, chladná hlava a znalosti různých oblastí práva způsobily, že si na mě nikdo nepochutnal a já jsem neztratil naději ve spravedlnost.